Soldaat van Oranje nu tot en met mei te zien in Katwijk

28 oktober 2019, 08:40 - Redactie
Soldaat van Oranje nu tot en met mei te zien in Katwijk

Vandaag zijn er vier maanden toegevoegd aan het speelschema. De speelperiode van Soldaat van Oranje nu tot en met mei 2020.

Aanstaande woensdag 30 oktober is het precies negen jaar geleden dat de voorstelling in première ging in de TheaterHangaar in Katwijk. Sinds oktober 2010 heeft Soldaat van Oranje 2.776 voorstellingen gespeeld in een aaneengesloten periode met inmiddels bijna 3 miljoen bezoekers. Vanaf 31 oktober gaat het tiende speeljaar in. In hetzelfde jaar waarin Nederland 75 jaar vrijheid viert.

Eerder dit jaar werd bekend gemaakt dat Soldier of Orange - The Musical, een volledig Engelse productie, in de herfst van 2020 in première gaat. De afgelopen 9 jaar in 9 minuten bekijk je hier.

Première
30 oktober 2010
Dernière
12 juli 2026
Producent
NEW Productions
Meer over Soldaat van Oranje Ander nieuws over Soldaat van Oranje
Volg Musicalweb
Ontvang het laatste musicalnieuws via:

Eerstvolgende première

Show: MA: The Kick-Off
Locatie: Eindhoven
Datum: 30-08-2026
Volledige agenda