Scènefoto’s van het nieuwe toneelstuk Sonja

19 januari 2025, 10:58 - Redactie
Scènefoto’s van het nieuwe toneelstuk Sonja

Vandaag gaat in het DeLaMar Theater in Amsterdam het nieuwe toneelstuk Sonja in premiere. Een stuk geproduceerd door Senf Theaterpartners en Toneelgroep Maastricht, geregisseerd door Servé Hermans. Hieronder bekijk je de scènefoto’s van de voorstelling.

De tekst van de voorstelling is geschreven door Annet Bremen op basis van Sonja Barends bestseller, Je ziet mij nooit meer terug, waarvan inmiddels 75.000 exemplaren zijn verkocht. Meer dan veertig jaar waren de talkshows van Sonja Barend op televisie: live, spraakmakend en vaak belangwekkend. Ze werd een icoon voor de Nederlandse televisie, maar achter haar glorieuze carrière ging een hartverscheurend persoonlijk verhaal schuil.

De cast van Sonja bestaat uit Angela Schijf, Chava voor in 't Holt en Stefan de Walle. Te zien tot en met woensdag 30 april in een groot aantal theaters.

Scenefoto's: Annemieke van der Togt

Première
19 januari 2025
Dernière
30 april 2025
Producent
Toneelgroep Maastricht
Meer over Sonja Ander nieuws over Sonja
Volg Musicalweb
Ontvang het laatste musicalnieuws via:

Eerstvolgende première

Voorstelling: Malle Babbe
Datum: 09-02-2025
Tijd: 15:00 uur
Volledige agenda