Meer dan 40.000 tickets verkocht voor The Phantom of the Opera

22 januari 2025, 09:57 - Redactie
Meer dan 40.000 tickets verkocht voor The Phantom of the Opera

Over minder dan 3 weken is in Stadsschouwburg Antwerpen Andrew Lloyd Webber’s Phantom of the Opera te zien. Voor de eerste keer is de musical in Engelstalige versie te zien in België en dat hebben ook de musicalfans goed begrepen. De eerste week shows is inmiddels volledig uitverkocht.

De beroemdste musical van Andrew Lloyd Webber is ook een van de succesvolste in de entertainmentgeschiedenis. Hij speelde voor meer dan 160 miljoen mensen in 46 landen, 193 steden en in 21 talen. Bovendien won de musical ruim 70 grote theaterprijzen, waaronder zeven Tony Awards en vier Olivier Awards, inclusief die voor Beste Musical. De originele productie opende in 1986 in het Londense West End, waar de show de voorbije 38 jaar lang onafgebroken speelt.

The Phantom of the Opera is te zien in de originele Engelse versie, in Stadsschouwburg Antwerpen van 6 februari tot 2 maart met een cast vol sterren uit West End en Broadway. Daarna reist de voorstelling door naar Praag voor een volgende uitverkochte reeks shows.

Lees meer over:

Volg Musicalweb
Ontvang het laatste musicalnieuws via:

Eerstvolgende première

Voorstelling: Malle Babbe
Datum: 09-02-2025
Tijd: 15:00 uur
Volledige agenda