Longlist Amateur Musical Awards 2016 aangekondigd

schedule15 augustus 2016, 14:08 - Redactie
Longlist Amateur Musical Awards 2016 aangekondigd

Op maandag 24 oktober zal in het DeLaMar Theater in Amsterdam het Amateur Musical Awards Gala 2016 plaats gaan vinden. Deze avond zullen voor de tweede keer de Amateur Musical Awards worden uitgereikt, de eerste keer was in 2014.

Met nog een aantal maanden tot de uitreiking te gaan heeft Stichting Amateur Musical Nederland nu de longlist van genomineerden gepubliceerd. Deze zie je hieronder, de shortlist zal dan in september worden gepubliceerd, uit deze nominaties kiest de jury de uiteindelijke winnaars. Overigens is vandaag ook de kaartverkoop begonnen voor het gala, kaarten zijn verkrijgbaar op de website van het DeLaMar.

Beste vrouwelijke hoofdrol

  • Alexa Lustig - Eliza | My Fair Lady - Stichting TOP Amateur Almere
  • Anouk Wolf - Reno Sweeney | Anything Goes - Coornhert Lyceum
  • Floor Bokkes - Lucille Frank | Parade - Sempre Sereno
  • Geeske Bruijn - Jenny | Love Story – Stichting Maatjes
  • Imahni Tsolakis - Anna Leonowens | Anna en de Koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Joka Burger - Blonde Greet | Wat Zien ik?! - Musicalvereniging OVA
  • Leonie de Ruijter - Charity Hope Valentine | Sweet Charity - Amsterdam Musical
  • Judy Kesnar - Mary | Merrily we roll Along - AHA-productions
  • Lesley Wijk - Elle Woods | Legally Blonde - Iris Performing Arts
  • Lucía Talamoni - Wendla | Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • Maaike Huisinga - Fiona | Shrek Jr. - JPTeens on Stage
  • Mandy Wortel - Kenau | Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Marieke Welboren - Mylady de Winter | 3 Musketiers - stichting Brassica Musicals
  • Marjo Alkema - Mathilde | Foxtrot - De Theaterrepubliek
  • Marjolein Meijer - Belle | Beauty and the Beast - Music All Enschede
  • Michelle Heitink - Amneres | Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
  • Roosje Hendrickx - Patricia Jagersma | Petticoat - stichting BOV
  • Sanne Jochems - Morena Noorderveld | Geestig - Theatergroep Max Mini
  • Sanne Stolp - Elle Woods | Legally Blonde - Theatergroep Spot
  • Sonja van Stuyvenberg - Miss Hannigan | Annie - Amsterdam Musical
  • Suzanna Pleiter - Ariël | Meermin - MUZT
  • Valerie Lai - Aida | Aida - Zaanlands Lyceum

Beste mannelijke hoofdrol

  • André Vloeijberghs -  Tony Forte | Copacabana - stichting Theatergroep Purple
  • David Verschoor - Cyrano | Pinokkio & Co - Jongerentheater Quint
  • Denis Felic - d'Artagnan | 3 Musketiers - stichting Brassica Musicals
  • Elbert Kooy - Frank | Merrily we roll along - AHA-Productions
  • Erik Pilaat - Don Fadrique de Toledo | Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Florian Konings - Joseph | Joseph (..) - EDOG Muzikaal Theater
  • Frits Tutuarima - Prins Kenneth | Catriona - Musical Makers
  • Jeremy Smit - Radames | Aida - Zaanlands Lyceum
  • Jordy Tromp - Rogier | Petticoat - Musicalvereniging Westend
  • Merijn Oerlemans - Rogier | Petticoat - stichting BOV
  • Michiel Min - Baron Felix van Gaigern | Grand Hotel - Starlight Boulevard
  • Robin Reitsma - Melchior | Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • Rogier Havelaar - Oliver IV | Love Story - stichting Maatjes
  • Sasha ter Mors - Tony | West Side Story - Winterswijk Muziek Theater
  • Theo Baars - Jules | Foxtrot - De Theaterrepubliek
  • Timon Klerx - Jim Fenner | Bad Girls - stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
  • Tom van Hek - Leo Frank | Parade - Sempre Sereno
  • Wesley Lont - Cis de Man | Ciske de Rat - Thalia Muziektheater Hollands Kroon

Beste vrouwelijke bijrol

  • Alex Douma - Nikki | Sweet Charity - Amsterdam Musical
  • Anita Hetebrij - Bet van Beeren | Wat Zien Ik?! - Musicalvereniging OVA
  • Anna Rixt Steensma - Ursula | Meermin - MUZT
  • Danique van Beers - Julie Saunders | Bad Girls - stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
  • Diana Borst - Tante Jans | Ciske de Rat - Theatergroep Horizon
  • Esmé Theeuwes - Volwassen Vrouwen | Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • Helga Dol - Ma Vrijmoeth | Ciske de Rat - Theatergroep Horizon
  • Jennifer Terwel - Moeder Jenny | Love Story - stichting Maatjes
  • Kim van der Voort - Bernadette Schellingvoort | Geestig - Theatergroep Max Mini
  • Lenny Winkel - Moeder van Rooden | Petticoat - stichting BOV
  • Lianne van Diepen - Brooke | Legally Blonde - Musicalvereniging Abbekerk
  • Niena Stoop - Livia Noorderveld | Geestig - Theatergroep Max Mini
  • Renate Sonneveld - Paulette Bodafonte | Legally Blonde - Theatergroep Spot
  • Romy Schouten - Bet | Ciske de Rat - Theatergroep Horizon
  • Roosmarijn Otten – Avis Leonowens | Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Stella de Haas - Gladys Murphy | Copacabana - stichting Theatergroep Purple

Beste mannelijke bijrol

  • Bart Keser - Hugh Dorsey | Parade – Sempre Sereno
  • Diordi Hunsel - Prins Chula | Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Edwin van Grasstek - Farao | Joseph - Edog Muzikaal Theater
  • Emile Smidt - Tijs | Foxtrot - De Theaterrepubliek
  • Erno Levering - Vader Vrijmoeth | Ciske de Rat - Theatergroep Horizoni
  • Francesco Bekkema - Lefou | Beauty and the Beast - Music All Enschede
  • George Stander - Vader Jagersma | Petticoat - stichting BOV
  • Jelmer Engelaar - Sebastiaan | Meermin - MUZT
  • Joost Naaijen – Warner | Legally Blonde –-Theatergroep Spot
  • Marco Smidt - Meester Bruijs | Ciske de Rat - Theatergroep Horizon
  • Niels Noorlander - Hanschen | Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • Niels van der Ham - Govert Schellevoort | Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Paul Franken - Tom Watson | Parade – Sempre Sereno
  • Robbert van Tol - Jim Conley | Parade - Musical Wognum
  • Sten Geerdink - Action | West Side Story - Winterswijk Muziek Theater
  • Tim Huntink - Mereb | Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland

Beste ensemble

  • Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Bad Girls - stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
  • Chimère - C-Squad
  • Ciske de Rat - Theatergroep Horizon
  • Foxtrot - De Theaterrepubliek
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Grand Hotel - Starlight Boulevard
  • Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - EDOG Muzikaal Theater
  • Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Love Story - stichting Maatjes
  • Merrily we roll Along - AHA-productions
  • Parade - Sempre Sereno
  • Pay it Forward - Fanwork Musicals
  • Petticoat - stichting BOV
  • R.M.S. Titanic - Musicalgroep De Amerberg
  • Spring Awakening - NHTV Theater
  • Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • Wat Zien Ik?! - Musicalvereniging OVA

Beste regie

  • Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Foxtrot - De Theaterrepubliek
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Grand Hotel - Starlight Boulevard
  • Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - EDOG Muzikaal Theater
  • Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Legally Blonde - Theatergroep Spot
  • Love Story - stichting Maatjes
  • Meermin - MUZT
  • Merrily we roll Along - AHA-productions
  • Parade - Sempre Sereno
  • Pay it Forward - Fanwork Musicals
  • Petticoat - stichting BOV
  • Pinokkio & Co - Jongerentheater Quint
  • Spring Awakening - NHTV Theater
  • Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter

Beste decor

  • 3 Musketiers - stichting Brassica Musicals
  • Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
  • Aida - Zaanlands Lyceum
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Anything Goes - Coornhert Lyceum
  • Beauty and the Beast - Music All Enschede
  • Copacabana - stichting theatergroep Purple
  • Dracula - stichting Jong! Theater
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - EDOG Muzikaal Theater
  • Kinderen van Moeder Aarde - Jongerentheater Quint
  • Meermin - MUZT
  • Merrily we roll Along - AHA-productions
  • Petticoat - stichting BOV
  • R.M.S. Titanic - Musicalgroep De Amerberg
  • Spring Awakening - NHTV Theater
  • West Side Story - Winterswijk Muziek Theater

Beste choreografie

  • 3 Musketiers - stichting Brassica Musicals
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Bad Girls - stichting Jongerenmusicalgroep Djemm!
  • Copacabana - purple
  • Dracula - stichting Jong! Theater
  • Foxtrot - De Theaterrepubliek
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Grand Hotel - Starlight Boulevard
  • Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - EDOG Muzikaal Theater
  • Kinderen van Moeder Aarde - Jongerentheater Quint
  • Legally Blonde - Iris Performing Arts
  • Parade - Sempre Sereno
  • Pay it Forward - Fanwork Musicals
  • Petticoat - stichting BOV
  • Pinokkio & Co - Jongerentheater Quint
  • Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • Sweet Charity - Amsterdam Musical
  • Wat Zien Ik?! - Musicalvereniging OVA

Beste kleding

  • Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
  • Aida - Zaanlands Lyceum
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Beauty and the Beast - Music All Enschede
  • Catriona - Musical Makers
  • Copacabana - stichting theatergroep purple
  • Dracula - stichting Jong! Theater
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • High School Musical - Oberon Theaterproducties
  • Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - EDOG Muzikaal Theater
  • Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Kinderen van Moeder Aarde - Jongerentheater Quint
  • Legally Blonde - Theatergroep Spot
  • Live! - Stamppij
  • Meermin - MUZT
  • Merrily we roll Along - AHA-productions
  • My Fair Lady - stichting TOP Amateur Almere
  • Parade - Sempre Sereno
  • Petticoat - stichting BOV
  • R.M.S. Titanic - Musicalgroep De Amerberg
  • Shrek jr. - JP teens
  • Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter

Beste kap en grime

  • 3 Musketiers - stichting Brassica Musicals
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Beauty and the Beast - Music All Enschede
  • Dracula - stichting Jong! Theater
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Meermin - MUZT
  • Parade - Sempre Sereno
  • Petticoat - stichting BOV
  • R.M.S. Titanic - Musicalgroep De Amerberg

Beste originele productie

  • Als jij de Maan zou zijn - Musicalgroep Groots
  • Backstage - Vlaardingen Musical Gezelschap
  • Dracula - stichting Jong! Theater
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Kinderen van Moeder Aarde - Jongerentheater Quint
  • Live! - Stamppij
  • Pay it Forward - Fanwork Musicals
  • Pinokkio & Co - Jongerentheater Quint
  • R.M.S. Titanic - Musicalgroep De amerbrrg

Beste musical

  • Aida - Musicalproducties Gaanderen/Gelderland
  • Anna en de koning van Siam - Stichting Kindermusicalgroep De Notenkrakers
  • Geestig – Theatergroep Max Mini
  • Grand Hotel - Starlight Boulevard
  • Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat - EDOG Muzikaal Theater
  • Kenau - Nationaal Jeugd Musical Theater
  • Love Story - stichting Maatjes
  • Merrily we roll Along - AHA-productions
  • Parade - Sempre Sereno
  • Pay it Forward - Fanwork Musicals
  • Petticoat - stichting BOV
  • Spring Awakening - NHTV Theater
  • Spring Awakening - stichting 8 op de schaal van Richter
  • West Side Story - Winterswijk Muziek Theater
Nieuwsbrief
Schrijf je in voor de dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief van Musicalweb.nl en blijf op de hoogte van het laatste musicalnieuws!

Klik hier om je in te schrijven

Agenda

Show: Musical Sing-a-long
Locatie: Uitmarkt Amsterdam
Datum: 25-08-2019
Tijd: 21:15 uur
keyboard_arrow_rightVolledige agenda