Audities: Willem van Oranje – de Musical zoekt jong acteertalent

24 juli 2025, 18:59 - Redactie
Audities: Willem van Oranje – de Musical zoekt jong acteertalent

Voor de gloednieuwe musical Willem van Oranje is de producent op zoek naar het acteertalent van de toekomst voor het vertolken van diverse kinder- en jongerenrollen (leeftijd personages: 14–25 jaar). Het gaat om een stagepositie.

Iedereen die binnen het profiel past is welkom om zich aan te melden. Gecast worden onder andere de rollen van Filips Willem (zoon van Willem van Oranje en Anna van Buren) en Justinus van Nassau (zoon van Willem van Oranje en Eva Elinx), maar ook andere bijrollen kunnen worden ingevuld door stagiairs of trainees.

Wie wordt er gezocht

  • Leeftijd: tussen de 16 en 22 jaar
  • Lengte: maximaal 165–170 cm
  • Woonachtig in (de omgeving van) Delft óf bereid zelfstandig naar het Prinsentheater in Delft te reizen
  • Beschikbaar in de volgende periodes: Repetities: oktober t/m december 2025 (Amsterdam). Try-outs & voorstellingen: december 2025 t/m juni 2026 (Delft)
  • Bereid om te werken in avonden en weekenden
  • Ervaring met acteren en/of zingen is een pré – maar geen vereiste theateropleiding nodig!

Wat wordt er geboden

  • Een leerzame en professionele werkplek binnen een grote musicalproductie
  • Een stagevergoeding conform de cao Toneel en Dans

Iets voor jou? Meld je dan uiterlijk woensdag 13 augustus 2025 aan via productie@willemvanoranje.nl en stuur het volgende mee:

  • Een korte motivatie
  • CV
  • Eventueel beeldmateriaal (foto en/of video)

De selectiegesprekken en audities vinden eind augustus plaats.

Volg Musicalweb
Ontvang het laatste musicalnieuws via:

Eerstvolgende première

Voorstelling: Nonsens
Datum: 23-02-2026
Tijd: 20:00 uur
Volledige agenda