In het voorjaar van 2026 is de nieuwe musical The Greatest Showman te zien in het Bristol Hippodrome-theater in Bristol. Voor deze nieuwe productie van Disney Theatrical Group, die is gebaseerd op de gelijknamige film, begon afgelopen dinsdag de pre-sale en vandaag begon de reguliere kaartverkoop. Disney laat nu weten dat alle voorstellingen in Bristol zijn uitverkocht; het gaat dan om de periode van 15 maart tot en met 10 mei.
Wel laat Disney weten dat er mogelijk later nog extra kaarten vrijkomen zodra eventuele gereserveerde productieplaatsen worden vrijgegeven.
In de nieuwe productie van Disney is Vajèn van den Bosch te zien in de rol van de beroemde zangeres Jenny Lind, die de ster van het circus van de bekende Amerikaanse showman P. T. Barnum wordt. Naast Van den Bosch zijn onder anderen West End- en Broadwaysterren als Oliver Tompsett en Samantha Barks te zien in de musical.
De film The Greatest Showman, met hoofdrollen voor Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Rebecca Ferguson en Zendaya, werd eind december 2017 uitgebracht en bracht in totaal 435 miljoen dollar op. De film is gebaseerd op het leven van P. T. Barnum, een visionair die zich van niets wist op te werken tot het brein achter ‘de grootste show ter wereld’. Een betoverend spektakel dat zijn grenzeloze fantasie tot leven bracht en wereldwijd publiek in vervoering bracht.
The Greatest Showman zal later gaan spelen op West End en op Broadway.




