Stoornis of my Life keert eenmalig terug tijdens Nederlands Theater Festival

3 juli 2026, 10:31 - Redactie
Stoornis of my Life keert eenmalig terug tijdens Nederlands Theater Festival
Foto: Musicalweb

Stoornis of my Life van Alex Klaasen is dit najaar nog één keer te zien. De voorstelling keert op maandag 7 september terug naar DeLaMar in Amsterdam als onderdeel van het Nederlands Theater Festival. De productie is door de jury van het Nederlands Theater Festival geselecteerd als een van de beste voorstellingen van het afgelopen theaterseizoen.

MORE Theater Producties maakte eerder al bekend dat de landelijke tournee van Stoornis of my Life wordt afgesloten met een extra speelweek in DeLaMar. Die laatste reguliere voorstellingen staan gepland van 21 tot en met 25 juli.

De cast van Stoornis of my Life bestaat uit Alex Klaasen, Jim Bakkum, Soy Kroon, Joey Schalker, Kim-Lian van der Meij of Noortje Herlaar, Sylvia Poorta, Dennis Willekens, Julia Lammerts, Iris Bakker en Martijn Kardol. Stoornis of my Life ging op 17 november afgelopen jaar in première.

Première
17 november 2025
Dernière
7 september 2026
Producent
MORE Theater Producties
Meer over Stoornis of my life Ander nieuws over Stoornis of my life
Volg Musicalweb
Ontvang het laatste musicalnieuws via:

Eerstvolgende première

Show: MA: The Kick-Off
Locatie: Eindhoven
Datum: 30-08-2026
Volledige agenda