Alle nominaties Amateur Musical Awards 2019

schedule1 september 2019, 12:11 - Redactie
Alle nominaties Amateur Musical Awards 2019

Enkele weken geleden werd de longlist van genomineerden voor de Amateur Musical Awards 2019 gepubliceerd, vandaag is de shortlist bekendgemaakt.

Het vijfde Amateur Musical Awards Gala zal dit jaar op maandag 18 november plaats gaan vinden in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam waar afgelopen jaar ook de prijzen werden uitgereikt. Het volledige overzicht met nominaties bekijk je hieronder.

Beste Vrouwelijke Hoofdrol Drama

  • Annemarie Paulusse - Amneris in Aida van Stichting BOV
  • Daphne Dekker - Luisa in Zorri van Brassica Musicals
  • Linda de Wit - Luisa Contini in Nine van Stichting Stamppij
  • Justine Buijserd en Pippi-Lotte Maessen - Violet en Daisy Hilton in Side Show van Sempre Sereno
  • Sharina Heesen - Lucy Harris in Jekyll & Hyde van Musicalvereniging OVA

Beste Vrouwelijke Hoofdrol Comedy

  • Daisy Habraken-Groenland - Pattie Jagersma in Petticoat van V.O.S
  • Fleur Renes - Leading Player in PIPPIN van Musical F-act
  • Marjolein Meijer - Audrey in Little Shop of Horrors van Music All Enschede
  • Silke van Niel - Fiona in Shrek van Stichting STEMP
  • Stella de Haas - Marian in Heerlijk duurt het langst van Theatergroep Purple

Beste Vrouwelijke Bijrol Drama

  • Babette Pasman-Schut - Sonja in The Life van Musicalstichting On Stage
  • Jamie van den Broeck - Mabel in Fame van Iris Performing Arts
  • Laura Hendrikx - Margaret White in Carrie de Musical van Sidera Theaterproducties
  • Lauren Gramberg - Ma Vrijmoedt in Ciske de Rat van Muziektheater VAKK
  • Marloes Verwoort - Vi Moore in Footloose van Musicalvereniging Unidos

Beste Vrouwelijke Bijrol Comedy

  • Floortje van Den Akker - Vertelster in Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat van Musical 2.0
  • Manon Heddes - Na Druppel in De Jantjes van Stichting Musical Producties Ap-Art
  • Sophie Brus - Liliane La Fleur in Nine van Stichting Stamppij
  • Tamara Heuveling - Draak in Shrek van Stichting STEMP
  • Timna Hacquebord - Fastrada in PIPPIN van Musicaltheater Vals Alarm

Beste Mannelijke Hoofdrol Drama

  • Albert-Jan Verhees - Radames in Aida van Stichting BOV
  • Edwin van Grasstek - Dr. Henry Jekyll/Edward Hyde in Jekyll & Hyde van Musicalvereniging OVA
  • Frits Broer - Cis de Man in Ciske de Rat van STACCATO Musical Theater
  • Joost Huijs - Guido Contini in Nine van Stichting Stamppij
  • Lars Jansen - Micky Jonkers in Blood Brothers van Stichting Music Herveld

Beste Mannelijke Hoofdrol Comedy

  • Alexander Vlasveld - Shrek in Shrek van Stadsgehoorzaal Kampen i.s.m. Vuur & Vlam Producties
  • Jann Hogeboom - Bobby Goud in Urinetown van Zwols Muziektheater
  • Niels van der Ham - Leo Hoefnagel in Soap van Theatergroep Max Mini
  • Sten Geerdink - George Burger in Hair van Winterswijks Muziek Theater
  • Wijnand Gomes - Joseph in Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat van Musical 2.0

Beste Mannelijke Bijrol Drama

  • Baris Kirik - Shaw Moore in Footloose van Musicalvereniging Unidos
  • Franck Doho - Jim Conley in Parade van Theatergroep SPOT
  • Joey de Boer - Schlomo in Fame van Iris Performing Arts
  • Jos Groffen - Mereb in Aida van Stichting BOV
  • Marcel van As - Zoser in Aida van Stichting BOV

Beste Mannelijke Bijrol Comedy

  • Jelle Thielemans - Karel de Grote in PIPPIN van Musical F-act
  • Johannes Zandt - Lodewijk in PIPPIN van Musicaltheater Vals Alarm
  • Klaas Bets - Ezel in Shrek van Stichting STEMP
  • Mike Dijksman - Vogelverschrikker in The Wiz van Musicalvereniging Con Brio
  • Raygin Fullinck - Farquaad in Shrek van Greg & Baud Productions

Beste Vormgeving/Toneelbeeld

  • Aida - Stichting BOV
  • Ciske de Rat - Muziektheater Zeeland
  • Scrooge the Musical - Stichting Stimulans Producties
  • Titanic - Valuascollege
  • Zorro - Brassica Musicals

Beste Nieuwe Musical

  • Boe!f de Musical - Kleintje BMT
  • Dikkie de Kid - Theatergroep Horizon
  • Het verraad van Herderewich - Stichting Podiumspektakel Harderwijk
  • Koekoeksjong - De NKT Theaterschool
  • Kruimeltje - Stichting JONG! Theater
  • Man op Duivelseiland - Stichting Nieuw Theaterwerk
  • Novembernacht - DJMA
  • Soap - Theatergroep Max Mini
  • WEB - Volle Zaal Producties

Beste Musical Comedy

  • heerlijk duurt het langt - Theatergroep Purple
  • Petticoat - V.O.S.
  • Wat zien ik!? - Musicalvereniging Westend

Beste Musical Drama

  • Aida - Stichting BOV
  • Nine - Stichting Stamppij
  • Jekyll & Hyde - Musicalvereniging OVA

Beste Ensemble

  • Aida - Stichting BOV
  • Nine - Stichting Stamppij
  • Titanic - Valuascollege
Nieuwsbrief
Schrijf je in voor de dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief van Musicalweb.nl en blijf op de hoogte van het laatste musicalnieuws!

Klik hier om je in te schrijven

Agenda

Voorstelling: Annie
Datum: 01-12-2019
Tijd: 15:00 uur
keyboard_arrow_rightVolledige agenda